Испратете ја зимата со стил!

Ви фали инспирација за овие денови кога не е ниту ладно ниту топло? Не знатете што да облечете а да биде секојдневно а уникатно? Поиграјте си со боите и материјалите, комбинирајте смело. Џинсот е секогаш ин, носете го. Карираните модели се се уште во фокус. Кафените нијанси се вистински погодок. Јаки и пролетни бои се идеални за внесување топлина и свежина во тмурни денови. Инспирирајте се од фотографиите кои ги одвоивме за вас.

View this post on Instagram

Double denim for the win ✨💙✨ @missguided #gifted

A post shared by Patricia (@patriciamac_) on

View this post on Instagram

By @iunii

A post shared by Puffery Style (@pufferystyle) on

View this post on Instagram

Follow your bliss .. 💚

A post shared by morgan jamie | מורגן ג׳יימי (@morganjami.e) on

View this post on Instagram

– #STREETSTYLE #PFW #MFW #LFW

A post shared by SuitedFemale (@suitedfemalee) on

loading...