Friday, May 14, 2021

Постигнете ултра секси изглед!

Зимата што помина ги обожававме модните парчиња кои имаа дел со шнирeње. Оваа пролет повторнo ќе уживаме во нив. Дали ќе се одлучите за маички,...

Костими за капење кои ќе ве освојат

После повеќе години дводелните бикини веќе не се најтрендовски. Нивното место оваа година го превземаа едноделните и едноставни костими за капење. Освен што прикриваат недостатоци...

Што побрзо набавете си соодветен модел на очила

Сонцето е сè појако. Време е да се подгответе за престојните топли денови. Започнете од очилата. Со наша помош одберете го соодветниот модел кој...

Привлечни и женствени чевли ќе бидат хит оваа сезона

Не дозволувајте оваа пролет чевлите да бидат само нешто што го носите на нозете. Одберете поинакви чевли! На пример, чевлите со врвки апсолутен хит...

Преферирајте удобност!

Благодарение на модата, патиките од пред некое време повторно се дел од сечие секојдневие. Апсолутен моден хит оваа сеозна се патиките во боите на...

Мрежастите чорапи кои го полудеа светот

Едноставно, оваа пролет жените збеснаа по мрежасти чорапи! Од најмладите до повозрасните, нема кој не ги обожува. Лесни се за комбинирање, за вечерни излегувања и...

Се вљубивме во сината боја!

Не мора да правите долги обиколки на продавниците за облека за да сфатите дека оваа сезона сината боја е апсолутен хит. Иако оваа пролет најактуелна...

Џинс со живописен дизајн насекаде околу нас

Оваа сезона бидете храбри и на секојдневната модна комбинација додадете парче гардероба со испринтан или извезен џинс. Без разлика дали ќе се одлучите за...