Monday, March 8, 2021

Убави луѓе

Рецепт за убав ден на Леон Бакрачески

Рецептот за убав ден,  денес го споделува Леон Бакрачески. Тој има оригинален, креативен, уникатен рецепт со слатки состојки... Рецептот за убав ден најчесто зависи од...

Рецепт за убав ден на Дарија Џинџер

Дарија е креативна девојка која на Истаграм редовно објавува супер интересни и магични фотки, полни инспирација и креација. Читнете го нејзиниот рецепт...

Рецепт за убав ден на Надица Бицева – Димитровски

Надица Бицева – Димитровски е жена која плени со својата креативност создавајќи уникатни парчиња накит и модни додатоци. Денеска, ја споделува со нас убавината...

Рецепт за убав ден на Сандра Јовановска

Рецептот за убав ден денеска го споделува убавата и шармантна Сандра Јовановска. Среќна сум кога денот ќе го започнам додека остатокот од градот уште спие,...

Рецепт за убав ден на Стефан Давидовски

Кога станува збор за Рецепт за убав ден според мене претставува ден исполнет со многу позитивна енергија и позитивни луѓе. Според мене најбитно е...

Рецепт за убав ден на Стефан Лазаров

Младиот, шармантен и позитивен Стефан кој го гледате на малите екрани денеска со вас го споделува својот рецепт за убав ден!  Рецепт за убав ден...

Рецепт за убав ден на Дијана Неделковска

Денешниот рецепт за убав ден со вас го споделува успешната спортистка Дијана која е и трикратен светски првак во екстремна самоодбрана!  Рецепт за убав ден за...

Рецепт за убав ден на Елена Пренџова

Денешниот рецепт за убав ден со вас го споделува поетесата Елена Пренџова. Уникатна и неповторлива, креативна и позитивна!   Денот секогаш ми почнува со благодарност и...

Рецепт за убав ден на Серџо Спасов

Познатиот фитнес тренер Серџо Спасов го споделува неговиот рецепт за убав ден... Ранобудник! Станувам пред сите дома и ги будам со моето спремање на првиот...

Рецепт за убав ден на Фросина Фран Ангеловска

Денешниот рецепт за убав ден со вас го споделува уникатната Фрози Фран! Во блендер ставете едно меко будење, по можност без аларм. А, ако ви...