Tuesday, October 4, 2022
Home Убави книги и филмови

Убави книги и филмови

Уникатни и моќни приказни за љубителите на книги

За оние кои се љубители на читањето, составивме листа од три книги на кои вреди да им дадете шанса затоа што ќе ве воодушеват! Господарот...

Предлог книги за убав ден

Одбравме три книги кои се интересни и мистериозни, книги кои вредат да бидат прочитани.  Греј (Е Л Џејмс) Видете ја љубовната приказна што го освои...

Кои книги да ги прочитате ова лето?

За денес одбравме три предлог книги кои вредат да ги прочитате ова лето. Уживајте! Забранет допир (Памела Клер) Тој е осуден убиец во затвор… но...

Ја читате ли Ема Чејс?

За денес одбравме три супер интересни книги од авторката Ема Чејс кои вредат да бидат прочитани. Испревртени (Ема...

Предлог книги за убав ден

Книги кои вредат да бидат прочитани, книги кои ќе ве воодушеват.  Луѓето кои ги среќаваме на одмор (Емили Хенри) Најдобрата романса во светот за 𝟐𝟎𝟐𝟏...

Која книга да ја прочитате следна?

И денешниот предлог три книги за убав ден се книги кои ќе ве остават без здив, ќе ви ги размрдаат мислите и ќе ви...

Се двоумите која книга да ја прочитате?

И денеска за вас одвоивме три предлог книги за убав ден. Уживајте! Лето на љубовта (Кејти Форд) Кој знае каква љубов може да се доживее...

Филм за убав ден

Денеска, опуштете се со одлична комедија. Филмот кој е наш предлог за денес посебно ќе го сакаат мајките. “Bad Moms“ е комедија режирана и напишана...

Филм за убав ден

Избравме симпатична семејна комедија која слатко ќе ве насмее. Што да направиш кога сфаќаш дека девојката која најмногу си ја мразела во средно за брзо...

Книги кои вредат да бидат прочитани

Предлог три книги кои ќе го задржат вашето внимание...  Договорот (Ел Кенеди) Таа ќе склучи договор со најлошото момче на факултетот…Хана Велс конечно наоѓа некој...