Tuesday, June 22, 2021
Home Убави книги и филмови

Убави книги и филмови

Филм за убав ден

Денеска гледаме одлична комедија која ќе не забавува и релаксира за убав неделен ден. Филмот “The Intern“ е напишан и режиран од Ненси Мејерс, а...

Филм за убав ден

Доколку сакате драми, ова е филмот за вас! Остварувањето “Collateral Beauty“ е филм режиран од Дејвид Френкл, а сниман е по сценарио на Алан Лоеб....

Филм за убав ден

Избравме една романтична драма која ќе ви ги насолзи очите. Филмот “Me Before You“ е сниман според истоимената книга на Џоџо Мојес. Филмот е режисерско...

Филм за убав ден

Филмот кој е наш избор за денес е акциона драма со комични елементи. Филм кој ќе ве насмее и ќе ви го крене адреналинот. Филмот...

Филм за убав ден

Денеска, одбравме филм кој ќе ве насмее и ќе ве разнежни... Гледајте го филмот “To Rome With Love” на Вуди Ален. Филмот ја следи приказната...

Филм за убав ден

Одбравме возбудлив трилер за една комплицирана љубовна врска, филм кој е мистериозен и нема да можете, а да не го догледате. Филмот “Gone Girl“ е...

Филм за убав ден

Одбравме забавен филм кој ќе ве насмее и ќе ви покаже дека здружените жени можат да направат чуда! Филмот “The Other Woman“ е комедија режирана...

Филм за убав ден

Филмот кој го одбравме за денес е драма за еден татко кој и покрај својот психички проблем се труди да биде добар татко... Филмот “I...

Филм за убав ден

Одбравме романтична драма која ќе ви предизвика и солзи и нежни насмевки. Филмот “The Vow“ е холивудска романтична приказна за една жена која после сообраќајна...

Филм за убав ден

Убавиот ден не поминува без убав филм. За денес, одбравме супер интересна комедија која ќе ве насмее до солзи и која мора да ја...