Friday, March 5, 2021
Home Убави книги и филмови

Убави книги и филмови

Предлог книги за убав ден!

Три книги кои ќе ви го разубават денот, ќе ве запознаат со нови и интересни животни приказни и ќе ве мотивираат за...

Книги кои ќе го променат вашиот свет!

За денес одбравме предлог три книги кои ќе ги читате со огромна посветеност се до последната страница. Без...

Филм за убав ден

Избравме биографска романтична драма која едноставно мора да ја изгледате. Познатата писателка Џејн Остин верува во вистинска љубов и сродни души, но нејзините родители сакаат...

Овие книги вредат да бидат прочитани!

За денес одбравме три предлог книги за кои сме сигурни дека ќе ви се допаднат. Овие книги вредат да бидат прочитани!

Предлог три книги кои се читаат во еден здив!

Избравме три книги кои ќе ги засакате уште од првата страница... И така, ви велам... (Џон Клиз) Автобиографијата на...

Книги кои ќе го задржат вашето внимание

За денес одбравме три книги кои вредат да бидат прочитани, книги кои ќе го задржат вашето внимание. Стогодишникот...

Три книги кои ќе ве мотивираат, едуцираат и развеселат!

Ви нудиме предлози за книги кои ќе ви помогнат да живеете поздраво, посреќно и во хармонија со себеси. Вреди да ги прочитате веднаш! Книга за...

Колку повеќе читате толку полесен живот ќе живеете

Секогаш имајте време за себе и за добра, интересна и поучна книга. Некој што вреди да умре (Питер...

Филм за убав ден

Одбравме возбудлив трилер за една комплицирана љубовна врска, филм кој е мистериозен и нема да можете, а да не го догледате. Филмот “Gone Girl“ е...

Книги кои ќе ги разбудат сите ваши емоции…

За денес одбравме три супер возбудливи и интересни книги кои ќе го задржат вашето внимание, ќе ве насмевнат, но и ќе ве...