Tuesday, June 22, 2021
Home Убави книги и филмови

Убави книги и филмови

Книгите кои оваа пролет мора да ги прочитате!

Правете работи кои ве радуваат, работи кои ве исполнуваат и ве надградуваат. Читајте секогаш и секаде. Слаткоречив туѓинец...

Предлог книги за убав ден

За денес одбравме три супер интересни книги кои вредат да бидат прочитани. Исповеди (Колин Хувер) „Исповеди“ од најпродаваната...

Викенд, кафе и книга – добитна комбинација!

Викендите за уживање, па и овој викенд поминете го слободното време квалитетно, со добра книга која ќе ве релаксира и ќе ви...

Филм за убав ден

За денеска избравме една семејна драма со комични елементи. Еден лезбејски пар живее среќно веќе дваесетина година, а имаат и две деца кои ги добиле...

Топ три книги кои нема да ве остават рамнодушни

Идеален период е да се одморите и да се опуштите читајќи нова, интересна и возбудлива книга. Лето како...

Предлог три книги кои вредат да бидат прочитани!

Времето поминато читајќи книга е квалитетно поминато време. Денеска за вас љубителите на пишаниот збор одвоивме три супер интерески книги кои вредат...

Колку повеќе читаш – толку полесен живот живееш!

За денес одбравме три ептен интересни книги кои ќе го задржат вашето внимание се до последната страница. Страст,...

Филм за убав ден

Избравме еден прекрасен филм кој ќе ве преплави со нежности, можеби ќе ви ги насолзи очите, но и ќе ви предизвика многу насмевки. Филмот е...

Предлог книги за убав ден!

За денес одбравме три книги кои ќе го задржат вашето внимание се до последната страница... Уживајте!  Во еден момент (Гијом Мисо) Лиза и Артур можат да...

Филм за убав ден

Одбравме забавен филм кој ќе ве насмее и ќе ви покаже дека здружените жени можат да направат чуда! Филмот “The Other Woman“ е комедија режирана...