Брз колач од три состојки!

Сакате да направите нешто слатко за домашните а да не поминете многу време во кујната? Имаме супер вкусна идеја за вас: колач од три состојки.

Потребни состојки: 100гр млечко чоколадо, јајце и готово лиснато тесто. По желба може да декорирате со исечкани кикирики, лешници или бадеми.

loading...