Подгответе вкусна торта за Велигден!

Ако размислувате за велигденско мени, прекинете ја потрагата по сладок десерт. Велигденска торта која ќе ви се допадне уште при првиот залак. Оваа е уникатна верзија на чоколадната бомба, со додавање на овошје, која никого нема да остави рамнодушен.

loading...