За Велигден – топло ладна салата со тврдо варени јајца!

Подгответе вкусна салата во која ќе можете да ги искористите варените велигденски јајца. Салатата е вкусна, здрава и лесна за подготовка. Рецепт во видеото во продолжение.

loading...