Ултра модерни комбинации со најпопуларната јакна за оваа есен!

Зимата е фантастична, меѓу другото, бидејќи ни овозможува да уживаме во широк спектар на различни материјали и повеќеслојни комбинации.

Во продолжение на фотките кои ги одвоивме за вас ќе забележите кој модел и која боја на јакна ќе бидат апсолутен моден погодок оваа есен. Со кратка маслинеста јакна испратете ја зимата и дочекајте ја есента. Погледнете како може да ја носите и комбинирате секојдневно. Доколку се уште немате ваков модел на јакна ве советуваме што поскоро да си набавите. Впечатлива е, лесна е за комбинирање и навистина е убава. Ќе може да ја носите на патики, високи чизми и на сукњи, фармерки или хеланки.

loading...