Чоколаден третман против опаѓање на коса

Сите сакаме здрава коса со сјајно влакно. Чоколадниот третман за коса го храни вашето влакно, ја подобрува циркулацијата, го смирува скалпот и ја зајакнува ослабената коса. Со редовни чоколадни третмани во фризерско студио Лазаревиќ вашата коса нема повеќе да опаѓа и да се кине. Ќе биде блескаво сјајна и мека веднаш по првиот третман.

Овој чоколаден третман кој го прават во фризерско студио Лазаревиќ ќе ви стане еден од омилените третмани за сјајна коса без распукани краеви. Уште веднаш закажете си термин на телефонскиот број 079 206 306. Заследете ја нивната фан страна и бидете во тек со сите промоции и акции.

 Во фризерско студио Лазаревиќ владее опуштена атмосфера, со почитување на сите препорачани протоколи и мерки за спречување и ширење на Корона вирусот. Безбедноста на клиентите им е на прво место, одвојте време за себе, посетете го фризерскиот салон Лазаревиќ кој со сигурност ќе посакате да стане дел од вашиот живот.

loading...