Совршен спој на елеганција и рок – кратки кожени јакни!

Кожените јакни се класика и нив навистина никогаш не им поминува модата! Можете да ги комбинирате во многу варијанти, а доколку сте храбри во стилот и облекувањето, тогаш освен црната во вашиот плакар би требало да има и кожена јакна во боја по ваш избор. Голем избор на квалитетни јакни во најразлични бои од вештачка кожа можете да најдете во бутик Бобо Фешн.

Овој тип на јакни може да се комбинираат буквално со се: со панталони, кошули, туники, фустани, фармерки, здолништа, маички. И затоа ги обожаваме! Разгледајте какви модни комбинации нуди тимот на бутик Бобо Фешн. Одберете си модел по ваш вкус и направете си лесна и брза нарачка. Пишете им во порака на нивниот Инстаграм профил или на нивниот Фејсбук и дечките од бутик Бобо Фешн ќе ви ја испратат порачката до домашна адреса. Шопингувајте безбедно!

loading...