Персонализирани свеќички – идеална декорација за опуштена домашна атмосфера!

Украсувањето на домот е омилена активност на многумина од нас. Малите ситници како што се украсните и декоративни свеќи му даваат душа на секој простор. Заследете го Фејсбук профилот Lit Candle и нарачајте си миризлива свеќичка со дизајн, боја, форма и мирис по ваша желба. Така ќе ставете личен печат во уредувањето на просотор во кој поминувате време.

Заследете ги на нивниот Инстаграм профил и направете си брза и безбедна нарачка на свеќички по ваш вкус. Разубавете го домот, работниот простор или израдувајте некој близок кој знаете дека е љубител на миризливи и штосни свеќички.

Lit Candle домашно, рачно изработени персонализирани свеќи. Свеќи за сечиј вкус. Во секакви бои, со различни мириси и со достава до вашиот дом.

loading...