Најпопуларното парче облека за оваа сезона ќе го најдете во бутик Бобо Фешн!

Модните комбинации се задоволство на секоја една жена. Пролет е – температурата е променлива, па нешто без кое не се може за време на овој период е сако во ултра впечатлива боја или со кариран дезен, а во бутик Бобо Фешн навистина има голем избор на кратки и долги сакоа во разни бои и дезени. Оваа година сакоата се носат со фармерки, панталони, сукњи, фустани па дури и со тренерки. Набавете си неколку бои и секојдневно комбинирајте смело и бидете сигурни дека сте постигнале моден погодок.

Убава вест е што сакото се носи и одговара на секој моден аутфит, во лежерни дневни комбинации и во елегантни ноќни. Со патики или високи потпетици може да ги носите и да изгледате урбано и привлечно секојдневно. Погледнете ги фотките во продолжение, верувајте дека едно вакво сако може да ви го освежи и истакне стајлингот.

Бутик Бобо Фешн вршат брза достава до домашна адреса низ целата територија на нашата држава, а во време на пандемија тоа е супер безбеден шопинг за секој од нас. Заследете ги и на Инстаграм и бидете во тек. Постојано нудат нови модни парчиња гардероба и редовно имаат акции и промоции!

loading...