Пролет / Лето 2021: Кои обувки ќе бидат вистински хит оваа година?

Заради пандемијата на коронавирусите, во позадина ја ставивме нашата љубов кон чевлите. Но, време е повторно да ја разбудиме! И покрај ситуацијата, соблечете ги патиките и скокнете во најновите модели што дизајнерите ни ги подготвија за оваа сезона.

За среќа, во мода се внимателно одбрани парчиња што се и практични и удобни. Премногу високи потпетици и „летни“ чизми не се актуелни, а заменети се со необични рамни сандали, стилизирани апостолки и меки сандали, како и удобни влечки. Погледнете ги сликите во продолжение.

loading...