2021 тренд фармерки и пантолони!

Понекогаш ни се чини дека трендовите за 2021 година се во најмала рака храбри. Иако фармерките со длабок струк се уште се во тренд, сега тие вклучуваат отвор на колковите, што создава ултра секси впечаток. И не само на фармерки, овој ултра модерен тренд 2021 ќе го забележите и на панталони и на мини здолништа. Погледнете ги фотките во продолжение, ако сте доволно храбри набавете си еден пар ултра тренди фармерки со отвор на колковите!

loading...