Бермуди во весели бои – моден погодок!

Класични женски панталони со висок струк во должина на бермуди е парчето гардероба кое треба да го имате за оваа пролет. Во бутик Мила Кочани ќе ги најдете овие бермуди во јаки и весели бои. Модна комбинација со вакви пантолони загарантирано нуди впечатливост и уникатност. Бидете храбри и оваа пролет поминете ја во панталони кои се ултра модерни а воедно се комотни и пријатни за носење. Можете да ги комбинирате со високи потпетици но и со патики и ниски рамни чевли.

Ваквите пантолони се навистина практични за носење, особено ако користите велосипед или мотор како превозно средство. Заследете ги на Инстаграм за да си направите лесна онлајн нарачка. А секако лајкнете ја и нивната Фејсбук фан страна на која исто така можете да ги контактирате за брза нарачка до домашна адреса.

loading...