Години наназад не излегуваат од мода…

Различни парчиња на гардероба влегуваат и излегуваат од мода, но има некои парчиња кои се носеле години наназад, а се носат и до ден денешен. Едноставните мини тексас здолништа се токму од оние парчиња на гардероба кои секогаш се вистински хит. Кога и да се одлучите да ги облечете нема да згрешите и со леснотија ќе ги искомбинирате. Се носат и комбинираат буквално со се. Во продолжени погледнете колкав избор на модели тексас сукњи имаат во бутик Бобо Фешн.

Бутикот Бобо Фешн врши и онлајн продажба, испраќаат до домашна адреса. Заследете ги на Инстаграм за брза и лесна нарачка и бидете во тек со сите акции и промоции.

loading...