Хиалуронски третман за коса по супер цена во фризерско студио Лазаревиќ!

Пролетта е идеален период од годината за промени на подобро 🙂 Во фризерско студио Лазаревиќ нудат третман со маска и серум за зајакнување на косата кој и дава прекрасен сјај и хидратација. Промената е веднаш видилива по третманот!

Ефикасноста на маската се должи на високата концентрација на хиалуронска киселина, правејќи ја косата потрајна, давајќи и волумен и свиленкаста текстура.

Во комбинација со серумот кој содржи високи концентрации на хидролизиран кератин, создава моќен микс од активни состојки што ќе и дадат совршен резултата на вашата коса.

Уште по првиот третман ќе ја почувствувате вашата коса здрава, хидрирана и свиленкаста. На 079 206 306 закажете си термин и дадете и нов живот на вашата коса! Она што со сигурност ќе ви остави добар впечаток, освен професионалноста е хигиената на високо ниво. 

Заследете го нивниот Инстаграм профил и нивната Фб фан страна и бидете во тек со сите промоции и акции кои редовно ги нудат!

loading...