Еве како да се ослободите од вишокот вода од телото, а помага и за слабеење

Мислите дека сте дебели, а можеби тоа е само вишок течност. Ослободете се од целулитот, акумулираните токсини и вишокот килограми. Природниот лек за исфрлање вода од телото е чај од магдонос. Овој чај има уште повеќе здравствени придобивки, затоа обрнете внимание како да го направите и да го користите.

loading...