Филм за убав ден

Избравме еден прекрасен филм кој ќе ве преплави со нежности, можеби ќе ви ги насолзи очите, но и ќе ви предизвика многу насмевки.

Филмот е режиран од Дејвид Франкел, а главните улоги ги толкуваат Џенифер Анистон, Овен Вилсон и Ерик Дејн.

Приказната следи едно младо семејство кое со помош на нивното чудно куче ќе ги уќат најважните животни лекции кои ги нема во ниту еден учебник…

 

loading...